Trt Diyanet’ten Bilgi Dolu Eğitici Yepyeni Bir Program -HATİBİN KUM SAATİ

Eğitime renk katılması gerektiğini düşünerek yayın hayatımıza başladık. 19. Günümüzdeyken sizlerle TRT Diyanet tarafından yayına alınan hatibin kum saati programından bahsetmek istiyoruz. Lise de öğrenim hayatlarını sürdüren öğrenciler arasında her hafta cumartesi ve pazar günleri farklı konular üzerinden münazara yapılmaktadır.

Öğrenciler bu münazara programıyla hem bilgi kazanırken bunun yanında deneyim de kazanmaktadırlar. Ayrıca Umre ödüllü olması da öğrenciler için müthiş bir motivasyon kaynağı olmaktadır. İzleyiciler için ise beyin fırtınası ve bilgi şöleni olan bu programın, 2. Bölümünde ele alınan konunun özellikle Bilgisayar, öğretmenin yerini alabilir/alamaz. olması, eğitim teknoloji arasında nasıl bir bağ kurulması gerektiğini düşünmemiz için bizlere bir fikir sağlayacaktır. 2. Bölümü sizler için yazımıza ekledik.

Yayınlanan bütün bölümleri www.hatibinkumsaati.com adresinden veya yine programın youtube kanalından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Trt Diyanet’ten Bilgi Dolu Eğitici Yepyeni Bir Program -HATİBİN KUM SAATİ için yorumda bulun

    Trt Diyanet’ten Bilgi Dolu Eğitici Yepyeni Bir Program -HATİBİN KUM SAATİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trt Diyanet’ten Bilgi Dolu Eğitici Yepyeni Bir Program -HATİBİN KUM SAATİ için ilk yorumu yapabilirsin.