Eğitime Yeni Renk, Renkli Eğitim Sitemiz Artık Yayında!

2019 yılının son günlerinde rengarenk icerikleriyle öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin faydalanmaları için renkli eğitim sitemiz yayın hayatına başlamış bulunmaktadır.

2019 yılının son günlerinde rengarenk icerikleriyle öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin faydalanmaları için renkli eğitim sitemiz yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Sitemizde öğretmenlerimiz her branş ve her yaş grubu öğrenciler için paylaştığımız etkinlikleri bulabilir ayrıca paylaşacağımız testlerle öğrencilerinin bilgilerini ölçebilirler.

Herşey Öğretmenlerimiz için !

Zaman ilerledikçe yeni teknolojilerle beraber eğitiminde bu sürece ayak uydurması gerekmektedir. Öğretmenlerimiz ellerinden geldikçe bu gelişime yetişmeye çaba göstermelerine rağmen onlara destek sağlayacak kaynaklara da ihtiyaç duymaktadırlar. İşte bizlerde gönüllü eğitim yayıncıları olarak öğretmenlerimize hem kendi geliştirdiğimiz içerikleri ücretsiz bir şekilde paylaşmak hemde ücretsiz paylaşılmış içerikleri tespit ederek tekrardan düzenleyip paylaşmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca youtube kanalımızda bu etkinliklerin nasıl kullanılacağını videolu olarak da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Öğrenciler neler bulabilecekler?

Öğrencilerimiz yakında aktif olacak olan online deneme sistemiyle hafta hafta müfredata uyumlu sorular ile tekrarlarını yapabilecekler. Ayrıca etkinlikleri kendileride indirip hem eğlenip hem de öğrenmelerini devam ettirebilecekler.

YOUTUBE KANALIMIZA RESME TIKLAYIP ABONE OLABİLİRSİNİZ.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. renkliegitimlogo Eğitime Yeni Renk, Renkli Eğitim Sitemiz Artık Yayında! için yorumda bulun

    Eğitime Yeni Renk, Renkli Eğitim Sitemiz Artık Yayında! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eğitime Yeni Renk, Renkli Eğitim Sitemiz Artık Yayında! için ilk yorumu yapabilirsin.